Restrict route by IP (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: yes
hy: այո

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: no
hy: ոչ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր
