Restrict route by IP (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: yes
ka: დიახ

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Label
ka: სათაური

en: no
ka: არა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
