Restrict route by IP (1.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: yes
be: так

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: no
be: не

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Route
be: Маршрут
