Restrict route by IP (1.1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: yes
de: Ja

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Administration
de: Verwaltung

en: Label
de: Beschriftung

en: no
de: Nein

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Id
de: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Ip
de: IP

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
