Restrict route by IP (1.1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: yes
es: sí

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Enabled
es: Activado

en: Administration
es: Administración

en: Label
es: Etiqueta

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Route
es: Ruta
