Restrict route by IP (1.1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: yes
eu: bai

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: no
eu: ez

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Route
eu: Bidea
