Restrict route by IP (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: yes
id: ya

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Enabled
id: Aktif

en: Administration
id: Administrasi

en: no
id: tidak

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Route
id: Rute
