Restrict route by IP (1.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: yes
mn: тийм

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: no
mn: үгүй

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
