Restrict route by IP (1.1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: yes
sk: áno

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Label
sk: Označenie

en: no
sk: nie

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Route
sk: Cesta
