Restrict route by IP (1.1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: yes
th: ตกลง

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: no
th: ไม่

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Route
th: เส้นทาง
