Restrict route by IP (1.2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: yes
af: ja

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Global settings
af: Globale-instellings
