Restrict route by IP (1.2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: yes
gu: હા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Route
gu: માર્ગ
