Restrict route by IP (1.2.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Label
km: ស្លាក

en: no
km: ទេ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល
