Restrict route by IP (1.2.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: yes
ku: بەڵێ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Label
ku: پێناس

en: no
ku: نەخێر

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان
