Restrict route by IP (1.2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: yes
mr: हो

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Route
mr: मार्ग
