Restrict route by IP (1.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: no
ug: ياق

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش
