Restrict route by IP (1.3.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: yes
bo: ཡིན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
