Restrict route by IP (1.3.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: yes
ja: はい

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: Label
ja: ラベル

en: no
ja: いいえ

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Id
ja: ID

en: Method
ja: メソッド

en: Allow
ja: 許可

en: Operation
ja: 操作

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Route
ja: ルート

en: Methods
ja: メソッド
