Restrict route by IP (1.3.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: yes
oc: òc

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: no
oc: non

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Method
oc: Metòde

en: Allow
oc: Autorizar

en: Operation
oc: Operacion
