Restrict route by IP (1.3.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: yes
ar: نعم

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: no
ar: لا

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Method
ar: الطريقة

en: Allow
ar: اسمح

en: Operation
ar: عملية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Route
ar: الطريق
