Restrict route by IP (1.3.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: yes
bg: да

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Label
bg: Заглавие

en: no
bg: не

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Id
bg: Номер

en: Allow
bg: Разреши

en: Operation
bg: Действие
