Restrict route by IP (1.3.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: yes
bs: da

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Label
bs: Oznaka

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja
