Restrict route by IP (1.3.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: yes
fil: oo

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
