Restrict route by IP (1.3.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: yes
hr: da

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Label
hr: Oznaka

en: no
hr: ne

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Method
hr: Metoda

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Operation
hr: Operacija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
