Restrict route by IP (1.3.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: yes
os: ойы

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Label
os: Нысан
