Restrict route by IP (1.3.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: yes
pt: sim

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Administration
pt: Administração

en: Label
pt: Rótulo

en: no
pt: não

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Method
pt: Método

en: Allow
pt: Permitir

en: Operation
pt: Operação

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Restricted
pt: Restrito

en: Route
pt: Rota
