Restrict route by IP (1.3.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: yes
sv: ja

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: no
sv: nej

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Method
sv: Metod

en: Allow
sv: Tillåt

en: Operation
sv: Funktion

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Route
sv: Rutt
