Restrict route by IP (1.3.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: yes
te: అవును

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Label
te: లేబుల్

en: no
te: కాదు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు
