Restrict route by IP (1.3.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: yes
ur: جی ہاں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Route
ur: روٹ
