Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: yes
fr: oui

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: no
fr: non

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Method
fr: Méthode

en: Allow
fr: Autoriser

en: Operation
fr: Opération

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Params
fr: Paramètres

en: Restricted
fr: Restreint

en: Methods
fr: Méthodes
