Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
