Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: yes
uk: так

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Label
uk: Мітка

en: no
uk: ні

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Method
uk: Спосіб

en: Allow
uk: Дозволити

en: Operation
uk: Дія

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Params
uk: Параметри

en: Restricted
uk: Обмежено

en: Route
uk: Маршрут

en: Restrict
uk: Обмежити

en: Methods
uk: Методи

en: DELETE
uk: ВИДАЛИТИ

en: Request methods
uk: Запитати методи
