Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন
