Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Allow
eo: Permesu

en: Operation
eo: Operacio

en: Route
eo: Vojo
