Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: yes
et: jah

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Label
et: Nimetus

en: no
et: ei

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Id
et: ID

en: Method
et: Meetod

en: Allow
et: Luba

en: Operation
et: Operatsioon

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Route
et: Suund
