Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: yes
he: סוגים

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Label
he: תווית

en: no
he: לא

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Method
he: שיטה

en: Allow
he: אפשר

en: Operation
he: פעולה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Route
he: נתיב
