Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: yes
it: sì

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Enabled
it: Attivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Label
it: Etichetta

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Method
it: Metodo

en: Allow
it: Permetti

en: Operation
it: Operazione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Route
it: Itinerario
