Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: yes
lv: jā

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Label
lv: Etiķete

en: no
lv: nē

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Method
lv: Veids

en: Allow
lv: Atļaut

en: Operation
lv: Operācija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Route
lv: Maršruts
