Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: yes
nn: ja

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Label
nn: Etikett

en: no
nn: nei

en: Allow
nn: Tillat
