Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: yes
ro: da

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Label
ro: Etichetă

en: no
ro: nu

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Method
ro: Metodă

en: Allow
ro: Permite

en: Operation
ro: Operație

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Params
ro: Parametri

en: Route
ro: Rută
