Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: yes
ru: да

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Label
ru: Метка

en: no
ru: нет

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Method
ru: Метод

en: Allow
ru: Разрешить

en: Operation
ru: Действие

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Params
ru: Параметры

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Route
ru: Маршрут

en: Methods
ru: Методы
