Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: yes
sq: po

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: no
sq: jo

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Allow
sq: Lejo

en: Operation
sq: Veprimi
