Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: yes
ta: ஆம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: no
ta: இல்லை

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Method
ta: முறை

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Operation
ta: செயல்

en: Route
ta: வழி
