REST UI (8.x-1.17) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Path
eo: Vojo

en: Permissions
eo: Permesoj
