REST UI (8.x-1.17) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Permissions
ne: अनुमति
