REST UI (8.x-1.17) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Web services
sq: Shërbimet web
