REST UI (8.x-1.19) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Path
et: Tee

en: Method
et: Meetod

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Permissions
et: Õigused

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Resource
et: Ressurss
