REST UI (8.x-1.20) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
