REST UI (8.x-1.20) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Path
mn: Зам

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
