REST UI (8.x-1.22) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Path
az: Yol

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Permissions
az: İcazələr

en: Web services
az: Veb xidmətləri
